Realizacje

PERN S.A.
PERN S.A.
Płock
NOKIA
NOKIA
Bydgoszcz
Kellogg`s
Kellogg`s
Kutno
Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. Z o.o.
Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. Z o.o.
Kutno
Aquanet S.A
Aquanet S.A
Poznań
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
Bydgoszcz
Politech Sp. z o.o.
Politech Sp. z o.o.
Osielsko
Tibro-JV Sp. z o.o.
Tibro-JV Sp. z o.o.
Janowiec WLKP
KPWiK Sp. z o.o.
KPWiK Sp. z o.o.
Szubin
Centrum Dystrybucyjne LIDL
Centrum Dystrybucyjne LIDL
Bydgoszcz
CAN-PACK S.A.
CAN-PACK S.A.
Bydgoszcz
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.
Bydgoszcz
10kWp
10kWp
Białe Błota
40kWp
40kWp
Gryfice
10kWp
10kWp
Dobrzewino
10kWp
10kWp
Przechlewko
7kWp
7kWp
Bydgoszcz
5kWp
5kWp
Złotoria

Zaufali nam również m. in. :

  • Lista firm

    10 SZPITAL WOJSKOWY, BYDGOSZCZ
    ADAM NALEWALSKI EE KOORDYNACJA, BASZÓWKA
    ADAM`S BARANOWO,
    AGAT S.A. KOLUSZKI
    AG-MAR ZAGERT JÓZEF, JEŻEWO
    AKO S.A. BYDGOSZCZ,
    AKPe RADKA PIOTR SP-KA Z O.O. BYDGOSZCZ,
    AMPERA-TECH S.C. PŁOCK,
    ANZEM ZENON GOMZA, BYDGOSZCZ
    AQUANET S.A. POZNAŃ,
    ARESZT ŚLEDCZY W BYDGOSZCZY
    ASBOL – ADAM WEŁNA, BYDGOSZCZ,
    ASG MANUFACTURING, BYDGOSZCZ
    ASPEL SP. Z O.O. BYDGOSZCZ
    ASSECO DATA SYSTEM, GDYNIA
    ASTRA-TELECOM KRYNICA ZDRÓJ
    ATELBUD ANDRZEJ TYMA BYDGOSZCZ,
    AURA POLSKA, OBORNIKI
    AUTOMOBILKLUB “RZEMIEŚLNIK” WARSZAWA
    AUTOMOBILKLUB KUJAWSKO-POMORSKI
    BART SP. Z O.O. SULNOWO ŚWIECIE
    BAZY I SYSTEMY BANKOWE, BYDGOSZCZ,
    BBG MIROSŁAW BRYZA, ŁUŻNA
    BCS HOLISZ, JAWORSKI, PŁOCK,
    BEMAR BYDGOSZCZ
    BGW SP. Z O.O. POZNAŃ,
    BISTA sp-ka z o.o. BYDGOSZCZ,
    BUDINEL BYDGOSZCZ,
    CAN-PACK S.A KRAKÓW,
    CAR-PARK, BYDGOSZCZ,
    CEG-ROL Kotla,
    CEMBRIT PRODUCTION S.A. TRZEMESZNO,
    CENTRUM ONKOLOGII BYDGOSZCZ,
    CHATE ZDZISŁAW TOK, ŁOCHOWICE,
    CHŁODNIA STRZELNO OERLEMANS FOODS Polska,
    CIS-MAT, BYDGSZCZ.
    COFELY ELEKTROMONTAŻ GLIWICE O/BYDGOSZCZ,
    COLIAN FACTORY SP-KA Z O.O. OPATÓWEK,
    COMPLET FURNITURE, CHMIELEWSCY SJ, ŁUBOWO
    COR POCZTA POLSKA S.A. GDAŃSK,
    CRISPMALT Sp. z o.o.BYDGOSZCZ,
    DFS INTELIGENT SYSTEMS GOSTYNIN,
    DRABEX, BYDGOSZCZ,
    DROZAPOL-PROFIL S.A. BYDGOSZCZ,
    DUBIMEX ZYGMUNT DUBIELAK GOSTYNIN,
    EKO-MAK , RUDNIKI
    ELCHEM, STRZELNO,
    ELDA-ELTRA ELEKTROTECHNIKA S.A. BYDGOSZCZ,
    ELDA-ELTRA S.A. SZCZECINEK,
    EL-DAR SP-KA Z O.O., STRZYŻAWA, DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
    ELEKTROBUDOWA S.A. W KATOWICACH O/GDAŃSK
    ELEWATOR W KORONOWIE SP-KA Z O.O. KORONOWO,
    ELKON PIŁA,
    ENERGOTEC ŁUKÓW,
    ENERGO-TELE, GNIEZNO,
    ENERGY PLUS, GDYNIA
    ENERGY PV BYDGOSZCZ
    ENERIDEA SP. Z O.O. SKALBMIERZ,
    ENGIE ELEKTROMONTAŻ GLIWICE, O/BYDG.
    EPOL JANUSZ POLASIK BYDGOSZCZ
    EZET Sp-ka z o.o. DARIUSZ SZTRAJCH, BYDGOSZCZ,
    FERMA DROBIU DARIUSZ BĄKOWSKI, KRUSZA
    FM PARTNER S.C. , GDAŃSK,
    FUH ENERIDEA , SKALBMIERZ
    G2K SYSTEMY INTELIG. BUDYNKÓW
    GATEL SP-KA Z O.O. BYDGOSZCZ,
    GRAFPOL B.M. MESZKES BYDGOSZCZ
    GRUPOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW SP Z O.O. KUTNO
    GS “SAMOPOMOC CHŁOPSKA” PRUSZCZ,
    HODOWLA ROŚLIN STRZELCE sp-ka z o.o. Grupa IHAR, CHEŁMŻA
    HURTOWNIA “ASAJ”
    IMS-SOFA Spółka z o.o.BYDGOSZCZ,
    INEL LECH DETMER, BYDGOSZCZ,
    INOSYSTEM PIOTR PIESIK, BYDGOSZCZ,
    INTEGRACYJNE CENTRUM SPORTU I REKREACJI, JÓZEFÓW,
    INTROL KATOWICE O/BYDGOSZCZ
    INVENT-STAL S.C. BYDGOSZCZ,
    JEDNOSKA WOJSKOWA NR 4620 TORUŃ
    KABLONEX EUGENIUSZ NAWROCKI PODANIN
    KELBUD FRANICSZEK KRAJEWSKI KOŁODZIEJEWO
    KLG SP-KA Z O.O.BYDGOSZCZ,
    KLIMAT SOLEC Sp-ka z o.o., SOLEC KUJAWSKI,
    KOMENDA PORTU WOJENNEGO W GDYNI
    KOTŁOREMBUD SJ BYDGOSZCZ,
    KOŹMIŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE SP-KA Z O.O.
    KPWiK Sp-ka z o.o. SZUBIN
    KRAUSDREW, CEWICE,
    LOCO SP.J.BYDGOSZCZ
    LOGON S.A. BYDGOSZCZ,
    MAREL-SERWIS SZCZECIN,
    MEGAPOL BYDGOSZCZ,
    MEGAZEC BYDGOSZCZ
    METALKAS Sp. z o.o. BYDGOSZCZ
    MICOMA MICHAŁ KLIMKIEWICZ, BYDGOSZCZ
    MOBI-INWEST BYDGOSZCZ,
    MONTOSTAL JANIKOWO
    MWiK BYDGOSZCZ,
    NADLEŚNICTWO SZUBIN,
    NAFTOSERWIS WARSZAWA,
    NEXTTEL WARSZAWA, Sp. z o.o.
    NOKIA Solutions and Networks, Sp-ka z o.o. WARSZAWA
    NOWY SZPITAL W NAKLE I SZUBINIE SP. Z O.O. NAKŁO n/NOTECIĄ,
    ONNINEN O/BYDGOSZCZ,
    OPERA NOVA, BYDGOSZCZ,
    OPTIMA RECYKLING, SZYDŁOWIEC,
    ORLEN SERWIS PŁOCK
    P.D. “DROBEX” O/BYDGOSZCZ,
    P.D.P.HOLZ, WYRZYSK
    P.P.U.H. “EMAD” CZŁUCHÓW,
    P.W. KONSEKO BYDGOSZCZ
    P.W. KOTŁOREMBUD SP.J. BYDGOSZCZ,
    PAROC POLSKA SP. Z O.O. TRZEMESZNO,
    PASACO PAPIERY POWLEKANE SP-KA Z O.O.SOLEC KUJAWSKI,
    PBI ELEKTROENERGETYKA ANDRZEJ SARAN, MOGILNO,
    PDT TORUŃ,
    PERN S.A. PŁOCK,
    PETROENERGOREM PŁOCK,
    PETROTECH JASTROWIE,
    PGKiM JANIKOWO,
    PGKiM SP-KA Z O.O. KROTOSZYN,
    PHU “ALBUD” LESZEK ALICHNIEWICZ, BYDGOSZCZ,
    PHU “BARTEL” ROJNIAK BOGUSŁAW
    PHU “ELWATECH” BALCEROWSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ,
    PIOTR I PAWEŁ, JM MARKET sp. zo.o., PNIEWY
    POCZTA POLSKA S.A. GDAŃSK,
    POLINOVA POLSKA, WĄGROWIEC,
    POLITECH SP. Z O.O. OSIELSKO,
    POL-OSTEG SP. Z o.o. BYDGOSZCZ,
    POLSURWIS MICHAŁ SAWKA S.J. BYDGOSZCZ,
    PRE ELEKTROMONTAŻ POŁUDNIE SP-KA Z OO GLIWICE O/BYDGOSZCZ
    PRETTL ADION POLSKA SP. Z O.O. WOJCIECH GEHRKE, BYDGOSZCZ,
    PROJPRZEM MAKRUM S.A. BYDGOSZCZ,
    PROKURATURA OKRĘGOWA VII Wydział Budż.-Administarc. GDAŃSK,
    PROMIT SP-KA Z O.O. BYDGOSZCZ,
    PROTON BYDGOSZCZ,
    PRZEDS. PRZEMYSŁU ZIEMNIACZANEGO W TRZEMESZNIE
    PRZEDS.PRODUKCYJNE “UNIBUD’, Sp-ka z o.o.ul. Wybickiego 27, 83-423 WIELKI KLINCZ
    PRZEDS.TECHN.HANDLOWE “SURSYS” TARNOWSKIE GÓRY
    PRZEDSĘBIORSTWO INFORMATYKI “ZETO”
    PRZEDSIĘB. WIELOBRANŻOWE ZBIGNIEW LEWANDOWSKI BYDGOSZCZ,
    PRZEDSIĘBIORSTWO NASIENNO-ZAOPATRZENIOWE WÓJCIK SP.J. WSCHOWA,
    PRZES.PRODUKCJI BETONÓW “PREFABET BIAŁE BŁOTA”,
    PURINOVA SP.Z O.O.BYDGOSZCZ
    PW KOTŁOREMBUD, BYDGOSZCZ,
    PW TOMASZ SZULC, BYDGOSZCZ,
    QARTIS S.A. SOLEC KUJAWSKI,
    ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY BĄDECZ, WYSOKA
    ROYAL ICELAND Sp. z o.o.ŻNIN,
    RYSSTAL ŁUKASZ CIESIELSKI, BIAŁE BŁOTA,
    SANEL I.E.A. OTWOCK,
    SCHNEIDER ELECTRIC O/GDANSK
    SEA DEVELOPMENT SP. Z O.O. KUTNO,
    SIGMAELECTRIC ANDRZEJ WILGANOWSKI, BYDGOSZCZ
    SILTEC WARSZAWA,
    SKANSKA S.A. WARSZAWA,
    SODEXO WARSZAWA
    SPECJALIST. GOSPOD. ROLNE LESZEK WĄSIKOWSKI, NADZIEJEWO, CZARNE
    SPÓŁKA KOMUNALNA “BŁYSK” SP-KA Z O.O. PRUSZCZ,
    STOVIT GROUP SP-KA Z O.O. BYDGOSZCZ,
    SYSTEM TRANSPORTU BLISKIEGO “PANDA”,BYDGOSZCZ,
    SZPITAL UNIWERSYTECKI im. JURASZA, BYDGOSZCZ
    TABEMAX SP.JAWNA MACIEJ DRECKI, BIAŁE BŁOTA,
    TAURUS TECHNIC, OSIELSKO,
    TEATR NARODOWY WARSZAWA
    TECHNIKUM ELEKTRYCZNO-ENERGETYCZNE, BYDGOSZCZ,
    TELE-FONIKA KABLE, KRAKÓW,
    TIBRO J.V. JANOWIEC WLKP.
    TRANS EXPERT S.C.FILIPIAK, OWSIANOWSKI, BYDGOSZCZ,
    TRZUSKAWICASA, O/BIELAWY
    URZĄD MIEJSKI BYDGOSZCZ,
    USŁUGI TECHNICZNE, EDWARD PRZYBYSZEWSKI, KRUSZYN,
    UTP BYDGOSZCZ,
    V-COMPOSITES BYDGOSZCZ,
    VITAL SP.J. GONDEK, MAŁA NIESZAWKA
    VITROFLORA ŁOCHOWO,
    VOM SP-KA Z O.O. WITOLD WOŹNIAK, KWIECISZEWO,
    WAIMET S.B. WOLNY LESZNO
    WAMEX SP.J. GĄSAWA,
    WERGON
    WIELOBRANŻ.FIRMA HANDLOWA AWK SP.J. WALDEMAR KASPRZAK, BYDGOSZCZ,
    WOISCH IMPORT EXPORT , PRUDNIK,
    WYTW.PASZ I KONCENTRATÓW , MARIA BĄKOWSKA. KRUSZA PODLOTOWA, INOWROCŁAW
    WYTWÓRNIA PIANEK POLIURETA-NOWYCH, BYDGOSZCZ,
    YASKWORLD (HOLZ WYRZYSK),
    YOUNG MONEY GROUPE S.C. BYDGOSZCZ,
    ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY I USŁUG WIELOBRANŻ. WALDEMAR KACZMAREK GĄSAWA
    ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY ROMAN GRUSZKA BYDGOSZCZ
    ZAKŁAD ELEKTROINSTALACYJNY SAJDAK RYSZARD, BYDGOSZCZ,
    ZAKŁAD ELEKTRYCZNY IWONA ZAGERT, CZERSK ŚWIECKI
    ZAKŁAD ELEKTRYCZNY S.C. STANISŁAW WALCZAK, LEOKADIA WALCZAK, BYDGOSZCZ
    ZAKŁAD ELEKTRYCZNY TOMEL , CIECHOCINEK,
    ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTR. CZESŁAW KOMAR KALISZ POMORSKI
    ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO TADEUSZ GOSTKIEWICZ, OLSZTYN
    ZAKŁAD KARNY W BYDGOSZCZY-FORDONIE,
    ZAKŁAD ŚLUSARSKI SYLWESTER FAUSTMANN, WĄGROWIEC,
    Z-D INST. I POM. MIROSŁAW STOPA CHOJNICE,
    Z-D ELEKTROTECHNICZNY, JAN KOWALSKI, TRZEMESZNO,
    Z-D INSTAL.I POMIARÓW LESZCZYŃSKI MICHAŁ, ŻNIN,
    Z-D INSTALAT.ELEKTRYCZNEGO WOJCIECH SZMIT, BYDGOSZCZ,
    Z-D PROD. BOHAMET Sp.J.BIAŁE BŁOTA
    Z-D PRZEM.DRZEWNEGO LINDNER WĄGROWIEC,
    Z-D PRZETW.MIĘSNEGO “PIEKARSKI” s.c. KOLUSZKI,
    Z-D WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI “WOD-KAN” SKIERNIEWICE,
    Z-DY MIĘSNE MORAWSCY SP-KA Z O.O. ROGOWO,
    ZE INSTALATOR JERZY PANTKOWSKI, LIPNIKI,
    ZESPÓŁ SZKÓŁ NR12 (TECHNIKUM ELEKTRYCZNE)
    ZIE MATELSKI GRZEGORZ, BYDGOSZCZ,
    ZIE PIOTR CHYŁA, BYDGOSZCZ,
    ZIE SZYNKIELEWSKI JAN, GOSTYNIN
    ZPHU “DREWA” RYSZARD PIETRZAK, ROGOWO
    ZPU “WIJMAR” S.C. WIESŁAWA RYBIAŁEK, NOWA WIEŚ WIELKA,
    ZPUE “EL-Q” SP-KA Z O.O. CZĘSTOCHOWA,
    ZRUG SP. Z O.O.POZNAŃ,
    ZUP “ELTELMONT” ZENON KUZIOŁA OSTROMECKO
    ZUS OSTRÓW WLKP. UL. WYSOCKA 1b
    ZUS, WYDZIAŁ ADMINISTRACJI I REMONTÓW, BYDGOSZCZ,
    ZW METAL (MICHAŁ ZIELIŃSKI) BYDGOSZCZ,
    ZWRE SKOMORUCHA JERZY SIEDLCE,

Kontakt


Dane kontaktowe

 

tel. (+48) (52) 349 41 11,
tel/fax: (+48) (52) 381 42 99
e-mail: info@elmontaz.com.pl

ul. Niedzielna 24A
86-005 Białe Błota

NIP 554-038-47-80
Regon 090000866

 

Facebook

Formularz kontaktowy

info Zapoznała/em się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych Zapoznała/em się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych Zapoznała/em się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych